ME240 / ME340

ME240 / ME340

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Malá průmyslová termo-transferová tiskárna etiket a štítků. Tiskárny ME240 a ME340 se vyznačují velmi malými rozměry v segmentu průmyslových tiskáren. Díky tomu nacházejí své uplatnění tam, kde je zapotřebí velkého objemu tisku, ale není prostor pro klasické průmyslové tiskárny. Z tiskáren je možné odmontovat kryty a nechat pouze tiskové mechanizmy. Toto uvítáte pokud potřebujete mechanizmus implementovat do stávajících celků, automatů nebo výrobních linek

18396,69 Kč

22260 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: TSC

Řada průmyslových tiskáren TSC ME240 byla navržena tak, aby nabídla ty správné funkce v průmyslu za nejlepší. ME240 má malé rozměry a nízkou konstrukci, které se hodí tam kam nelze použít větší průmyslové tiskárny.
Má tichý chod a rychlou propustnost štítků. Konstrukce tiskárny je celokovová a motor tiskového mechanismu je z tlakově litého hliníku. Zaručuje tak dostatečnou odolnost i pro ty nejnáročnejší výrobní prostředí. 

Základní řešení obsahuje USB a sériové připojení, 2-tlačítkový 3-LED LCD display, 8 MB SDRAM paměti, Flash paměť 4 MB Flash a čtečka paměťových SD karet, umožňujicí rozšíření Flash paměti až na 4 GB.

Lze přidat grafickýLCD display, Ethernet,USB vstup, odlupovač etiket, samostatnou klávesnici, rezačku či paralelní port pro starší zařízení. 

Řada ME240 nabízí firmware TSPL-EZ, který lze snadno nastavit a používat. TSPL-EZ nabízí automatickou emulaci jazyků TPLZ a TPLE. Tiskárna tak jednoduše překládá každý nový formát. Součástí balení je tiskový software a Diagtool.

Typ tiskárny: Průmyslové termotransferové tiskárny

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info